8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення і День Перемоги
В ці дні ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам і учасникам Другої світової війни. Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих воїнів-визволителів та вшановуємо нинішніх захисників Вітчизни.
Все далі від нас події Другої світової війни, рідшають ряди її учасників.
Але залишилися книги. Книги-свідки, книги-супутники, книги-пам'ятники тієї героїчної епохи, адже одну з найбільших трагедій – Другу світову війну – не зміг замовчати жоден письменник, особливо ті, хто був на фронті, чиє дитинство опалила війна.
Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але ж хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших. У наших серцях ніколи не згасне пам'ять про людей близьких і зовсім невідомих – тих, хто боронив свій отчий край. Схилімо ж голови перед світлою пам'яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя.
Шановні читачі! Червоний мак – символ пам’яті про загиблих у Другій світовій війні. Вдягнувши його у Дні пам’яті та примирення (8-9 травня), ви вшануєте мільйони людських жертв по всій Європі і, головним чином, 5-7 мільйонів загиблих українців.
Усі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у пам'яті вдячних народів, і спомин про них передаватиметься з покоління в покоління. Подвиги, здійснені нашими воїнами і трудівниками тилу, зробили їх героями. За кожним із них – людське життя, яскраве і талановите, безжалісно обірване у розквіті сил. День Перемоги – справді всенародне свято, яке свідчить, що ніхто з них не забутий і ніщо не забуто. Вічна та світла пам’ять героям!
Немає коментарів:
Дописати коментар