субота, 17 березня 2018 р.


Тиждень основ християнської етики
На стан душі кожної людини позначаються ті впливи, які йдуть ззовні. Це впливи реальних людей: батьків, знайомих, духовних і громадських діячів, вчителів. Для віруючої людини головним виразником духовних вартостей є образ Бога. Він має великий вплив на її волю, на вчинки, на поведінку. Увібравши в себе високі цінності через віру, надію і любов людина трактує їх як свої власні і починає відстоювати та високо цінувати їх в інших людях. Так відбувається нарощування духовних цінностей – через спілкування з ідеалами та Богом.
Тому під час тижня основ християнської етики до роботи активно долучилися діти. Свої творчі та художні здібності показали учні 2-4 класів у малюнках відтворивши земну красу, яку створив Бог. Учні 5 -11 класів розгадували вікторини, кросворди «Чи знаєш ти Біблію?». Для учнів 5 класів була проведена година спілкування «Чи можна стати святим у наш час», а для 6 класу «Внутрішня потреба молитви».
 Рамках захисту проекту учні 5 – 11 класів мали змогу переглянути ряд притч: «Завість і добро», «Притча про добро», «Людські відносини», «Заповіді Божі», «Притча про сіяча».  Після перегляду притч учні мали можливість їх обговорити з настоятелем церкви Петра і Павла о.Василем, вчителем християнської етики та шкільним бібліотекарем.
Отже, тиждень духовності – це дорога праведного життя, окреслена заповідями Божими, знання і дотримання яких допомагає дитині розпізнати добро і зло, уникати його в повсякденних справах. Діти повинні пам’ятати, що тиждень духовності має тривати впродовж усього життя.



Немає коментарів:

Дописати коментар