вівторок, 24 січня 2017 р.

Письменники - ювіляри січня 2017 року
14 cічня - 80 років від дня народження Євгена Пилиповича Гуцала (1937-1995), українського письменника.














17 січня - 75 років від дня народження Романа Горака (1942), письменника, франкознавця, дослідника життя і творчості багатьох літераторів Прикарпаття (О. Дучимінської, К. Попович, О. Рошкевич та ін.), директора літературно-меморіального музею І. Франка у Львові


27 січня - 70років від дня народження Калини Ватаманюк (1947). 
Інколи  хочеться почитати щось для душі.
Душевну хворобу виліковує щира розмова з рідними людьми, друзями, коханими. Зцілити душу можна, відвідуючи духовну скарбницю — храм. А якщо підберемо книгу, яка потрібна нашому внутрішньому світу - ми будемо вражені від результату.  Досить часто знаходимо вирішення своєї проблеми саме в книзі, в якій можна натрапити на такі рядки, які, начебто, дійсно взяті із нашого життя. Саме вони допомагають нам відшукати правильний шлях. 
Саме такою книгою, таким рішенням є книги  Калини Миколаївни Ватаманюк, які ви можете переглянути відвідавши  нашу  бібліотеку.
Калина Ватаманюк - відома журналістка на Західній Україні та за її межами,  талановита духовна письменниця, член спілки письменників України, володарка Золотого Пера.

Народилась 1947 року на Косівщині. Дитинство та юність письменниці пробігли в рідному селі. Пізніше вона переїжджає у Верховину,  робота в редакції газети "Світанок", заміжжя, проба пера, навчання в Львівському університеті.
Життя невпинно твердило Калині Миколаївні "Все від Господа Бога на землі"  і вона в цьому ніколи не сумнівалася.  Цей життєвий девіз вона висвітлила в своїх книжках: „Від лиця Твого, Господи, судьба моя іде..." (1995), „Між хрестами і зорями" (1996), „Ми - діти світла" (1998), „Сад моїх журавликів" (2000), „Очима душі" (2008). 

















27 січня - 185 років від дня народження Льюїса Керрола (Чарльза Лутвіджа Доджсона) (1832–1898), англійського письменника. Він був не тільки письменником, а й талановитим математиком. Але  всьому світу він відомий, як автор забавних і цікавих творів для дітей - "Пригоди Аліси в Країні Див", "Аліса в Задзеркаллі", гумористичної поеми "Полювання на Снарка". Ці книги малюють світ таким, яким його могли б створити маленькі діти - перевернутим з ніг на голову і трохи божевільним, але нескінченно симпатичним і зворушливим. Здійснити подорож до Країни Див допомогла читачам книжкова виставка  «Ох уже, ця Аліса» та оглядово-рекомендаційна бесіда «Льюіс Керрол і його казка». Читачі познайомилися з історією створення казки та відповіли на запитання вікторини, розгадали кросворд, який запропонувала героїня казки.

Немає коментарів:

Дописати коментар